Hodnocení ubytování

4.7
Celkem 7 hodnocení
5
5 x
4
2 x
3
0 x
2
0 x
1
0 x
V
S
Veronika Svobodová
Byla jsem nadšená z Wellness Glampingu. Finská sauna, koupel ve vyhřívaném sudu a relaxace v pohodlné posteli. Skvělý odpočinek.
T
M
Tereza Malá
Nemohli jsme si přát lepší místo pro naši rodinnou dovolenou než Wellness Glamping. Domeček byl útulný a pohodlný, děti si užívaly venkovní aktivity a my jsme si užili relaxaci ve vyhřívaném sudu. Výhledy na okolní přírodu byly dechberoucí.✌✌✌🌸
K
S
Kateřina Svobodová
Děti si to tu užily na maximum. Procházky v přírodě a koupání ve vyhřívaném sudu. Příště se sem určitě vrátíme.
J
N
Jan Novák
Po aktivním dni v horách jsme se vrátili do Wellness Glampingu a byli jsme unavení, ale nadšení. Relaxace ve finské sauně a noční koupel ve vyhřívaném sudu byly skvělé. Doporučuji všem, kdo milují sport i odpočinek.
P
V
Petr Veselý
Wellness Glamping je opravdu magické místo. Domeček, který jsme si pronajali, byl elegantní, útulný a plný drobných detailů, které dodávaly celému prostoru nezapomenutelnou atmosféru.
E
H
Eva Horáková
Naše rodinná dovolená v Wellness Glampingu byla jedinečná. Domeček byl prostorný a moderně zařízený, poskytoval nám vše, co jsme potřebovali. Děti si užily venkovní aktivity a my jsme si užili večerní koupání ve vyhřívaném sudu. Byli jsme nadšení z profesionálního přístupu personálu. Superzážitek.👍👍👍🔝🔝
J
M
Jakub Marek
Byl jsem naprosto ohromen pobytu v Wellness Glampingu. Luxusní vybavení, úžasná příroda a klid. Doporučuji všem, kteří si potřebují odpočinout a načerpat energii.